+90 (380) 537 55 42

Hakkımızda

Özge Mekanik , 2011 yılında Düzce’de faaliyete geçmiştir. Çözüm ortağınız olarak, projelerinize uygun montaj çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin taleplerine en hızlı ve doğru şekilde konusunda uzman kadromuz ile cevap vermekteyiz. Yeniliklere açık olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, faaliyetlerine devam etmektedir.

İş modeli olarak projenin her aşamasında kaliteyi ön planda tutmaktayız. Son yıllarda önemi giderek artan Havalandırma Sektöründe tecrübeye sahip kadromuz Batı Karadeniz bölgesinde, gerek endüstriyel alanlarda, gerek restaurant, otel , sağlık merkezleri, alışveriş yerleri gibi alanlara da hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra ısıtma ve soğutma sektöründe de genç ekibi ile birlikte hizmet vermektedir. Gıda konusunda gelişime açık olan bölgemizde özellikle restaurant mutfağı havalandırma sistemlerinde ekimiz faaliyet göstermektedir. Endüstriyel Sanayi Davlumbaz imalatımız özel projelerinize uygun olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca paslanmaz saç imalatı ve montajı konularında yoğun çalışmalar yapmaktayız. İş Merkezi, Ofis , Hastane , Okul , Fabrika gibi alanlarda ısıtma , soğutma ve havalandırma projelerine uygun çözümler üretmekteyiz.

Vizyon
Özge Mekanik olarak, bölgemizde sektörümüze yenilikçi, teknolojiyi takip eden müşterilerin taleplerine en uygun şekilde, kaliteye dönük çözüm üretmek

Misyon
Genç ve dinamik ekibimizle birlikte, ısıtma, soğutma, havalandırma sektöründe Düzce’de yeni istihdam alanları oluşturmak ve eğitimler düzenlemek, belirlenen hedeflere ortak çalışmalarla ulaşmak, uyumlu ve ekip ruhuna uygun gelişime açık çalışma arkadaşları oluşturmak.

Kalite Politamız

Yüksek verim ve süreklilik arz eden iş performansı
Müşteri memnuniyeti
Çözüm odaklı projeler
Yenilikçi , gelişime açık ekip çalışması

Faaliyet Alanlarımız

Havalandırma Sistemleri
Havalandırma ve Klima Tesisatları
Isıtma Sistemleri
Soğutma Sistemleri
Mekanik Sistemler
Kaynaklı İmalat ve Montaj İşleri
Saç İşleri İmalat ve Montajı
Paslanmaz Saç İşleri İmalat ve Montajı

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Akınlar Mah. Küçük Sanayi Sitesi 2595.Cd.B Blok No:33/A-DÜZCE
+90 (380) 537 55 42
+90 (532) 788 61 09
Bütün hakları saklıdır © Copyrighted Tokbilişim